Вы сейчас просматриваете Праздничное мероприятие ко дню учителя.

Праздничное мероприятие ко дню учителя.

Ұстаздарға арналаған мерекелік іс – шара.

2021 жылдың 1 қазанында  «Республикалық Медицина Академиясы» ЖШС медициналық колледжінде киелі мамандық иелерін кәсіби мерекесімен құттықтауға арналған іс-шара өтті.

Іс-шара таңғы 07:40 – де колледждің жастар ісі жөніндегі комитеті белсенділерінің  оқытушыларды салтанатты түрде  қарсалуынан басталды.

Мерекеге орай ұйымдастырылған іс- шара кішігірім салтанаты кешпен жалғасын тапты. Салтанатты жиынға  «Республикалық Медицина Академиясы» ЖШС ректоры Пернебаев Ғалым Жумабайұлы да қатысты.

Бұл іс-шарада әуелеген ән, музыкалық аспаттарда ойнау, жүректен шыққан жырмен салтанатты  жиынның көркін келтіріп, ұстаздарға ұмытылмас күн сыйлады.

Праздничное мероприятие ко дню учителя.

1 октября 2021 года в ТОО «Республиканская Медицинская Академия»  состоялось празднование Дня учителя.

Активисты комитета по делам молодежи торжественно встретили всех преподавателей колледжа с 07:40 часов утра.

Праздничное мероприятие продолжилось с небольшим торжественным вечером.

В торжественном мероприятии принял участия и ректор ТОО «Республиканская Медицинская Академия»  Пернебаев Галым Жумабаевич.

Мероприятие подарило преподавателям и гостям  незабываемое праздничное настроение и неповторимую атмосферу.