Вы сейчас просматриваете ҚЫМБАТТЫ СТУДЕНТТЕР! СІЗДЕРДІ БІЛІМ КҮНІМЕН ЖӘНЕ ЖАҢА ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ БАСТАЛУЫМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

1 қыркүйек-барлық оқушылар, студенттер және олардың ата-аналары үшін айтулы күн.

Барлық студенттерге өз күштеріне сенуді және өз мақсаттарына жетуде батыл болуды тілейміз! Біздің тамаша оқытушыларымызға кәсіби табыстар тілейміз! Ата-аналарға даналық пен шыдамдылық!

Біз биыл ХАТУ студенті болу бақытына ие болғандарды тағы да шың жүректен құттықтаймыз! Біз сіздермен бірге университетке түсудің барлық сатыларынан жаңа форматта өттік!

Осы күзде сіз үшін жаңа білім мен жаңалықтар ғана емес, сонымен қатар жаңа достар, жаңа өмір уақыты келді. Сіз білім алып, түрлі байқаулар мен жарыстарға белсенді қатысасыз. Әрине, сізді қызықты және ұмытылмас студенттік өмір күтеді!

Сізге қызықты және қызықты уақыт – сізді болашақ жеңістердің шыңына жетелейтін білім, білік және дағдыларды игерудің үлкен жолы! Сіз үздік болуыңыз керек!

Жаңа оқу жылы баршаңызға қызықты әрі табысты болсын!